Rejestracja

Dalyvauk ir laimėk!


Męski
Płeć żeńska

Loterijos taisyklės

 1. Loterijos organizatorius – UAB “Realister”.
 2. Loterija vyksta nuo 2017 m. rugpjūčio 2d. iki 2017m. rugsėjo 11d.
 3. Loterijos prekės – Formulių sąsiuviniai (10-čiai mokomųjų dalykų: lietuvių kalba, anglų kalba, rusų kalba, lietuvių literatūra, istorija, matematika, fizika, chemija, biologija, geografija), sąsiuviniai „Eureka“, „Do It“, „Vardiniai“,„Sąsiuviniai pagalbininkai“ ir Studento sąsiuviniai.
 4. Pagrindinis loterijos prizas: sąsiuviniai visiems metams!
 5. Papildomi loterijos prizai: partnerių įsteigti prizai.
 6. Norint dalyvauti loterijoje, reikia pirkti 3 taisyklių punkte išvardintus sąsiuvinius, o pirkimo čekį registruoti interneto svetainėje www.formuliusasiuvinis.lt
 7. Užregistruotą kasos čekį būtina išsaugoti iki loterijos termino pabaigos ir pateikti jį loterijos organizatoriui laimėjimo atveju.
 8. Internetinėje svetainėje www.formuliusasiuvinis.lt registracija nemokama. Registruojantis reikia nurodyti kasos čekio numerį, savo vardą, pavardę, miestą, kontaktinį telefoną bei elektroninio pašto adresą.
 9. Loterijoje dalyvauja tik teisingai užpildytos registracijos formos..
 10. Registruoti vieną kasos čekio numerį galima tik vieną kartą.
 11. Registruotis galima loterijos trukmės metu nuo 2017 m. rugpjūčio 2d. iki 2017 m. rugsėjo 10d. 24 val.
 12. Loterijos laimingasis bus paskelbtas 2017 m. rugsėjo 11d. www.formuliusasiuvinis.lt ir socialinio tinklo Facebook paskyroje „Formulių sąsiuvinis“. Loterijos prizą laimės tik 3 taisyklių punkte išvardintus sąsiuvinius įsigiję ir pirkimo čekius nurodytame tinklapyje tinkamai užregistravęs asmuo. Netinkamai (nepilnai ar nurodant neteisingus duomenis) užpildytos registracijos formos prizų lošime nedalyvauja.
 13. Su prizo laimėtoju loterijos organizatoriaus atstovas susisieks čekio registracijos formoje nurodytu telefonu ar elektroniniu laišku bei asmeniškai informuos apie laimėjimą per 3 d.d. nuo laimėjimo paskelbimo. Dėl prizo atsiėmimo būdo loterijos organizatoriaus atstovas su laimėtoju tarsis asmeniškai. www.formuliusasiuvinis.lt. Prieš atsiimant prizą, laimėtojas privalo pateikti laimėjimo įrodymą – originalų kasos čekį su registracijos formoje nurodytu jo numeriu.
 14. Jei paaiškės, jog laimėtojas neturi laimėjimą patvirtinančio kasos čekio, loterijos organizatorius nustatys naują prizo laimėtoją. Iš ankstesniojo laimėtojo pretenzijos nebus priimamos.
 15. Jei su laimėtoju nepavyks susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu per 2 savaites nuo laimėjimo paskelbimo dienos, loterijos organizatorius atsitiktinės atrankos būdu nustatys naują prizo laimėtoją. Iš ankstesniojo laimėtojo pretenzijos nebus priimamos.
 16. Visi loterijos dalyviai, užsiregistravę interneto svetainėje www.formuliusasiuvinis.lt ir nurodę savo elektroninio pašto adresą, sutinka gauti informacines žinutes, susijusias su loterija.
 17. Loterijos dalyviai, registruodamiesi šiose taisyklėse nurodytu būdu, patvirtina, kad sutinka, kad būtų tvarkomi jų asmens duomenys, o taip pat sutinka laikytis nurodytų taisyklių ir organizatoriaus sprendimų.
 18. Prizo laimėtojas sutinka ir suteikia teises UAB „Realister“ viešai skelbti jų, kaip prizo laimėtojo, vardą ir pavardę.
 19. Laimėtas ir neatsiimtas prizas lieka UAB „Realister“ nuosavybe.
 20. Prizo išvaizda gali skirtis nuo pavaizduoto reklaminėje medžiagoje.
 21. Laimėto prizo vertė į pinigus nekeičiama.
 22. Kilus įtarimams dėl pateikto kasos čekio tikrumo bei atitikimo loterijos taisyklėms, loterijos organizatorius turi teisę atlikti kasos čekio tikrumo ar atitikimo tyrimą. Atliekant tyrimą, loterijos organizatorius turi teisę samdyti ekspertus ar skirti ekspertizę savo nuožiūra. Jei dėl kasos čekio tikrumo ir atitikimo atliekama ekspertizė, prizo įteikimas laimėtojui yra sustabdomas iki ekspertizės pabaigos.
 23. Nustačius čekių padirbinėjimo ar klastojimo atvejus, UAB „Realister“ turi teisę kreiptis dėl kaltų asmenų patraukimo atsakomybėn LR įstatymų nustatyta tvarka.
 24. Loterijos organizatorius pasilieka teisę keisti loterijos taisykles iš anksto informavus apie tai viešai.
 25. Informacija apie loteriją skelbiama interneto svetainėje
 26. Kilus įtarimams dėl pateikto kasos čekio tikrumo bei atitikimo loterijos taisyklėms, organizatorius turi teisę atlikti kasos čekio tikrumo ar atitikimo tyrimą. Atliekant tyrimą, organizatorius turi teisę samdyti ekspertus ar skirti ekspertizę savo nuožiūra. Jei dėl kasos čekio tikrumo ir atitikimo atliekama ekspertizė, prizo įteikimas laimėtojui yra sustabdomas iki ekspertizės pabaigos.
 27. Nustačius čekių padirbinėjimo ar klastojimo atvejus, UAB „Realister “ turi teisę kreiptis dėl kaltų asmenų patraukimo atsakomybėn LR įstatymų nustatyta tvarka.
 28. Loterijos organizatoriai pasilieka teisę keisti loterijos taisykles iš anksto informavus apie tai viešai.
 29. Informacija apie loteriją skelbiama interneto svetainėje www.formuliusasiuvinis.lt
 30. Loterijoje negali dalyvauti UAB „Realister“ darbuotojai bei jų šeimų nariai.
 31. Papildoma informacija el. paštu info@realister.lt
Zgadzam się z zasadami rejestracji.
Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi UAB „Realister“ rinkodaros tikslais ir būtų saugomi UAB „Realister“ duomenų bazėje 5 metus. Więcej informacji w dziale polityki prywatności.